Prima aprilisowe żarty wydawnictw, czytanie książek za karę, hotel idealny dla bibliofilów – przygotowałam dla Was kolejne zestawienie ciekawych artykułów w ramach serii #wsieci.

 

♥ Prima aprilisowe nowości wydawnicze. Wydawnictwa jak co roku przygotowały na kwiecień kilka tytułów, które każdy z nas musi przeczytać! Trzeba przyznać, że niektóre książki mogłyby okazać się prawdziwym hitem 😉

♥ Czytelnicy nie wiedzą, jak poprawnie wymawiać nazwiska bohaterów. Jesteście ciekawi, jakie postaci znalazły się w pierwszej trójce? Ja do tej pory mam problemy z zapamiętaniem, jak wymawiać najsłynniejszego bohatera książek Agathy Christie – Herkulesa Poirota.

♥ Blogerzy polecają: 10 książek na wiosnę u Lost In My Books – Miałam swój skromny udział w tym wpisie, dlatego tym bardziej zapraszam Was do zajrzenia na bloga Tatiany 🙂

♥ Wandale skazani na czytanie książek. Za zniszczenie fasady zabytkowego budynku, sędzia nakazał grupie nastolatków przeczytać 35 książek m.in. o rasizmie i antysemityzmie. Czy to dobra kara? Myślę, że jak najbardziej.

♥ W Portugalii otwarto hotel pełen książek. Prawdziwy raj! Myślę, że niejedna biblioteka zazdrości właścicielom kolekcji. a bibliofile w końcu mają idealne miejsce na spędzenie urlopu. Czy zimą, czy latem, musi być tam cudownie!

♥ 12 eleganckich, bezpłatnych fontów. To coś dla blogerów i bookstagramowiczów. Przy okazji ogromnie polecam bloga Weroniki. Kopalnia świetnych grafik, tapet, szablonów do wydrukowania itd. Jeden z moich ulubionych blogów.

♥ Magdalena Kostyszyn (autorka «Ch…wej Pani Domu») dzieli się kilkoma refleksjami na temat książek. Właściwie mogę się podpiąć pod prawie wszystkie punkty.