Tag : wydawnictwo Filia

„O wiele więcej” – Kim Holden

Kim Holden to autorka uwielbiana za «Promyczka». Mnie dużo bardziej podobała się kontynuacja – «Gus» – dlatego z niecierpliwością czekałam na kolejną książkę tej autorki. Jaką historię stworzy tym razem? Czy znów czytelniczki będą musiały zaopatrzyć się w pudełko chusteczek…

Read More

0 Views

„Gus” – Kim Holden

Moja recenzja Promyczka nie była pełna zachwytów. Książka bardzo mi się podobała, miała też jednak wady i nie oczarowała mnie tak, jak większości czytelników. Wiedziałam jednak, że będę chciała sięgnąć po kontynuację. Kiedy Gus wpadł w moje ręce, nie mogłam…

Read More

0 Views

„Promyczek” – Kim Holden

Pewnie nie zwróciłabym na tę książkę uwagi, gdyby nie masa zachwytów na bookstragramie i ciekawa okładka, która co rusz przyciągała moją uwagę. Jestem strasznie łasa na piękne okładki! Hasło: “Dla fanów Johna Greena, Colleen Hoover i Rainbow Rowell – lektura…

Read More

0 Views

„Idź, postaw wartownika” – Harper Lee

“Mycomb, Alabama. Dwudziestosześcioletnia Jean Louise Finch, zwana Skautem, powraca z Nowego Jorku w rodzinne strony, do starzejącego się ojca. Na południu Stanów Zjednoczonych panuje zamęt polityczny; trwają spory wokół kwestii nadania Murzynom pełni praw obywatelskich. Powrót Jean Louise do domu…

Read More

0 Views