Tag : wydawnictwo Filia

„Promyczek” – Kim Holden

Pewnie nie zwróciłabym na tę książkę uwagi, gdyby nie masa zachwytów na bookstragramie i ciekawa okładka, która co rusz przyciągała moją uwagę. Jestem strasznie łasa na piękne okładki! Hasło: “Dla fanów Johna Greena, Colleen Hoover i Rainbow Rowell – lektura obowiązkowa” także zachęca do lektury, choć zawsze istnieje obawa, że to zwykły marketing. Jak jest…

Read More

0 Views

„Idź, postaw wartownika” – Harper Lee

“Mycomb, Alabama. Dwudziestosześcioletnia Jean Louise Finch, zwana Skautem, powraca z Nowego Jorku w rodzinne strony, do starzejącego się ojca. Na południu Stanów Zjednoczonych panuje zamęt polityczny; trwają spory wokół kwestii nadania Murzynom pełni praw obywatelskich. Powrót Jean Louise do domu staje się gorzko-słodkim doświadczeniem, gdy na jaw wychodzi bolesna prawda o jej krewnych, o mieszkańcach…

Read More

0 Views