Święta tuż tuż i kupowanie prezentów zaczyna wchodzić w decydującą fazę. Powszechnie wiadomo, że nie ma lepszego prezentu dla książkoholika niż książka, ale jeśli chcecie być oryginalni, warto kupić coś innego, co jednak z tymi książkami jest związane? Co? Mam nadzieję, że tym wpisem podpowiem wam kilka ciekawych pomysłów.

Miało nie być książek, ale muszę nieco naciągnąć reguły. Nie polecę wam konkretnych tytułów, ale za to wydania, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Macie w rodzinie lub wśród znajomych fanów Jane Austen, Charlesa Dickensa, Artura Conan Doyle’a itd., którzy książki swoich ulubionych autorów znają na pamięć? Sprawcie im niepowtarzalne wydania.

1. Barnes&Noble 2.Simon&Schuster 3.Penquin Classics 4.The Puffin Classics 5.Knickerbocker Classics 6.HarperCollins Publishers

Dla wielu książkoholików prawdziwą gratką są różnego rodzaju gadżety związane z ulubionymi książkami, ale także ekranizacjami filmowymi czy serialowymi. Figurki, zakładki, świeczki oraz inne gadżety zdecydowanie są w cenie.

1. Zestaw do gry w Quidditcha 2.Figurka FunkoPOP 3.Różdżka 4.Świeczka Bubble and Geek 5.Krawat Ravenclaw  6.Zakładka do książki „Rhysand” 7.Świeczka Book&Nook 8.Zakładki magnetyczne Epicpage 9.Kubek BB-8

A co powiecie na etui? Materiałowe na książki papierowe, silikonowe na smartfony albo etui na czytnik ebooków. Tutaj też jest spore pole do popisu.

1.Etui na książki Różowa Fabryka 2.Etui na książki Book Inn 3.Etui na telefon 4.Etui na czytnik lub tablet 5.6.Etui na czytnik

 

To tylko przykłady prezentów dla książkoholików, ale możecie się nimi zainspirować bądź podsunąć wpis bliskim, delikatnie wskazując na konkretną rzecz z wymienionych 😉 Niedługo pojawi się też post z konkretnymi książkowymi propozycjami idealnymi na prezent.