in Others

#bookstagram – 10 polskich instagramów, które warto obserwować

at
bookstagram-10-polskich-instagramow-ktore-warto-obserwowac

dsc_3459

Instagram to obecnie moje ulubione social media. Długo nie mogłam się na nim odnaleźć, aż odkryłam #bookstagram, czyli profile, które tworzą inny książkoholicy. Tyle pięknych zdjęć, książek oraz cudownych ludzi, z którymi mogę rozmawiać o swojej pasji – poczułam się jak w raju!  To właśnie dziewczyny z #bookstragrama zainspirowały mnie do sięgnięcia po wiele świetnych książek, które w innym wypadku prawdopodobnie nie zwróciłyby mojej uwagi. W dzisiejszym wpisie chciałabym przedstawić Wam listę kont, które zdecydowanie warto obserwować. A jeśli wahacie się, czy warto założyć własny profil – mam nadzieję, że po tym wpisie przestaniecie i szybko dołączycie do grona bookstagramowiczów 🙂

Kolejność przypadkowa.

marikamarika_reads – Konto Mariki zaczęłam obserwować jako jedno z pierwszych i to właśnie dzięki niej sama zaczęłam swoją przygodę z bookstagramem. Kopalnia świetnych książek, które po poleceniu Mariki koniecznie chcecie mieć w swojej biblioteczce.

 

milka


maw_reads
 – Przepiękne zdjęcia i cudowna osoba. Konto Miłki także zaczęłam obserwować jako jedne z pierwszych 🙂

 

 

madziamagda.reads – Piękne jasne zdjęcia, koty i cudowna osoba. Jeden z moich ulubionych bookstagramów!

 

luellexx

 

 

luellexx – Marta, moja imienniczka 🙂 Piękne jasne zdjęcia i dużo inspiracji.

dianabardziejlubieksiazki – Mam sentyment do konta Diany, ponieważ jest absolwentką mojego instytutu i pracuje w bibliotece, czyli właściwie siostra po fachu 😉 Bookstagram Diany to kopalnia pięknych zdjęć i ciekawych książek.

boska-safona

 

 

boska_safona – Uwielbiam zdjęcia Pauliny <3 Zachwycam się za każdym razem, kiedy dodaje nowe. Na dodatek robi prześliczne zakładki!

szumiobooki

 

szumiabooki – Jak wyżej. Klaudia robi prześliczne zdjęcia <3

 

paulinaczyta

 

paulina.czyta – Konto Pauliny odkryłam niedawno, ale od razu zachwyciły mnie jej zdjęcia, a także krótkie recenzje, które umieszcza wraz z nimi.

 

ruderecenzujeruderecenzuje – Bardzo lubię zaglądać do Pauli i podpatrywać, co aktualnie czyta . Podoba mi się też, że często ma zupełnie inne zdanie na temat książek, którymi większość się zachwyca 😉

 

tatiana

 

 

lost.in.my.books – Uwielbiam białe zdjęcia Tatiany <3

 

Kont, na które chętnie zaglądam, jest dużo więcej, ale gdybym miała wymienić je wszystkie, wyszedłby zdecydowanie za długi wpis :p Jestem ciekawa, czy wśród wymienionej dziesiątki znalazły się jakieś profile, które dopiero poznaliście. Koniecznie dajcie znać! 🙂

Tagi:
Share:

Marth

Marth. Studentka bibliotekoznawstwa ze ścieżką edytorską, zakochana w książkach po uszy. Na dodatek kociara. Ten blog to miejsce, w którym może dzielić się swoją pasją.